KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Etsning 14499285

nr 1449 9285

Börje Sandelin

(1926-1970), Sverige

Etsning, Signerad, numrerad Arkivex, "i hög hatt". Bildmått: 17x11,5, oramad

Börje Sandelin, svensk målare och grafiker född 1926, död 1970.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.300 kr

måndag 21 februari 2022
kl 20:31:06

Börje Sandelin

Läs mer om Börje Sandelin