ART / Etchings etc / Etching 14499285

nr 1449 9285

Börje Sandelin

(1926-1970), Sverige

Börje Sandelin (1926-1970), Sweden. Signed, numbered Arkivex, 'i hög hatt'. Image dimensions: 17x11, 5,

ETCHING, Signerad, numrerad Arkivex, "i hög hatt". Bildmått: 17x11,5, oramad

Börje Sandelin, Swedish painter and graphic artist, born 1926, dead 1970.

Yes

1000

SEK 1300

Monday February 21 2022
at 20:31:06

  • Artist/Designer

Börje Sandelin

Read more about Börje Sandelin